Samen de N31 op!

Samen de N31 op!

Samen 1 WKND: vrijdag 5, zaterdag 6 en zondag 7 oktober!
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Visser ATR

Visser ATR

U wilt toch ook de beste prijs voor uw oud ijzer en metalen? Bekijk onze prijzen!
Lees verder...
Een gezellig avondje uit!

Een gezellig avondje uit!

Koffie, Lunch, Borrel & Diner! Met de kinderen of met een groep, bij Eetcafé De Lachende Koe in Harlingen kan dat.
Lees verder...
Eurootje!

Eurootje!

Bij Plus Lunenborg: meer dan 100 aanbiedingen voor maar 1 Eurootje!
Lees verder...
Alinex

Alinex

Regionaal uitzendbureau met verantwoordelijkheidsgevoel. Alinex is de regionale leverancier van flexibel personeel en 24/6 bereikbaar.
Lees verder...
Grijmans advocaten

Grijmans advocaten

Scheiden vanaf € 130,= all inn vraag naar de mogelijkheden. Locaties in Harlingen en Bolsward. Gratis inloopspreekuur!
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Dé Harlinger UITagenda!

Dé Harlinger UITagenda!

Plaats zelf je activiteiten op dé Harlinger UITagenda! Heb je nog geen account? Registreren is makkelijk en supersnel!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de verschillende producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...
Herbouw Willem Barentsz

Herbouw Willem Barentsz

Vanaf 1 april 2017 gaat de bouw weer los en zijn we open voor publiek. Kom kijken en klim aan boord. Tot dan!
Lees verder...
Westcord Hotels

Westcord Hotels

Wil jij werken bij een van de WestCord Hotels op Vlieland, Terschelling of Ameland? Bekijk de actuele vacatures bij WestCord Hotels op de Wadden. Solliciteer direct!
Lees verder...

Verslag Scouting de Ontdekkers op kamp naar Diever

09-06-2017

HARLINGEN/DIEVER - Van 3 t/m 6 juni jl. gingen alle leden en leiding van scouting de Ontdekkers op kamp naar Diever.

Door Scouting De Ontdekkers

 

In Diever hadden wij het scoutinggebouwtje het 'Hordehol', welke midden in het bos ligt, afgehuurd. Het kamp kreeg het thema 'Rovers en Dieve(r)n', met als rode draad het verdwijnen van de bijzondere roze diamant van lady Huppeldekuppeldecupcup! Er waren verschillende activiteiten georganiseerd zoals Levend Kwartet en een speurtocht waarbij aanwijzingen gezocht moesten worden. 

 

Op zondagmiddag stond er outdoor-cooking op het programma, hierbij mochten de leden zelf hun eigen pizza maken en dit werden natuurlijk de allerlekkerste van de hele wereld. Die avond stond ook de bonte avond op het programma. Wat hebben wij met zijn allen genoten van de prachtige acts die de leden en leiding opvoerden in het openluchttheater in Diever. De acts varieerden van goocheltrucs, moppen, prachtige liedjes en optredens van K3 en Kiss. 

 

Maandagmiddag kwam -vlak voordat wij naar het gevangenismuseum in Veenhuizen gingen, waar wij een superleuke rondleiding kregen- de ontknoping. We mochten een kijkje nemen in het vroeger en nu van het gevangenisleven en reden in een oude politiebus langs de gevangenissen in de buurt. Naast deze spannende activiteiten was er ruimte om heerlijk te spelen en natuurlijk met het warme weer mocht een watergevecht niet ontbreken.

 

We kunnen terugkijken op een ontzettend geslaagd kamp. Dit niet alleen omdat de kinderen zich prima hebben vermaakt, maar ook voor een aantal leden het idee al erg spannend was om op kamp te gaan. Zij hebben zichzelf overwonnen en hebben naar ons inzien een prachtkamp mogen ervaren. Maar het gaat ons niet alleen om deze kinderen! Het kamp was er ook om andere vaardigheden op te doen, zoals je eigen eten klaar te maken en elkaar te helpen waar het kan. We hebben dit kamp echt met elkaar tot een groot succes gemaakt!

 

Een uitgebreid verslag is te lezen en te zien op onze fb-pagina www.facebook.com/DeOntdekkers

 

In het bijzonder willen wij onze sponsoren 'het omgevingsfonds Vermilion Energy B.V. en Lidl Harlingen bedanken. Dankzij hen konden wij net iets extra voor onze leden organiseren!

 

Wij zoeken nog steeds naar enthousiaste leiding die onze groepen zouden willen begeleiden. 

  • Informatie kunt u vragen bij Mariek Brugman 06-45247349.

Algemeen Sport & Recreatie

Meer nieuws

RSH live verslag 68e editie Lanenkaatsen

09-06-2017

HARLINGEN - Radio Stad Harlingen doet zaterdag 10 juni live verslag van de loting van de parturen voor het Lanenkaatsen.

Deze week in 'Afslag Harlingen'

09-06-2017

HARLINGEN - Zaterdag 10 juni wordt het RSH programma 'Afslag Harlingen' gepresenteerd door Marius Sterk & Hans Wessels.

Bekendmakingen van de gemeente Harlingen week 23-2017

09-06-2017

HARLINGEN - Iedere week publiceert de gemeente Harlingen de officiële bekendmakingen.

Reacties

Visie Events Visie Events Strandpaviljoen 't Zilt Strandpaviljoen 't Zilt Brasserie de Jasmijn Brasserie de Jasmijn Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Vogelaar Audio Vogelaar Audio BENG Evenementen BENG Evenementen VVV Harlingen VVV Harlingen Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Plus Lunenborg Plus Lunenborg De Jager Accountancy B.V. De Jager Accountancy B.V. Anna Casparii Hotel Café Restaurant Anna Casparii Hotel Café Restaurant Copini Opticiëns Copini Opticiëns Almamater Almamater ForHim Menswear ForHim Menswear Haarmode Cats Haarmode Cats IJssalon Min12 IJssalon Min12 Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Albert Heijn Harlingen Albert Heijn Harlingen Harlinger Ondernemersvereniging (HOV) Harlinger Ondernemersvereniging (HOV) Dio Jurien Dio Jurien Zensa Moda Zensa Moda De Lichtboei De Lichtboei HoMMM!nga's Fijne Winkeltje HoMMM!nga's Fijne Winkeltje Hema Harlingen Hema Harlingen Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Wereldwinkel Harlingen Wereldwinkel Harlingen Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Eetcafé De Lachende Koe Eetcafé De Lachende Koe Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Ons Food&Wine Ons Food&Wine Eetcafé Nooitgedagt Eetcafé Nooitgedagt Faber Lederwaren en Bijouterieën Faber Lederwaren en Bijouterieën Karsten Wonen Karsten Wonen Harlinger Poffertjeskraam Harlinger Poffertjeskraam Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Fotografie Dorus Fotografie Dorus Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie
Vogelaar Audio Vogelaar Audio Atelier de Groot Atelier de Groot Harlinger Poffertjeskraam Harlinger Poffertjeskraam Faber Lederwaren en Bijouterieën Faber Lederwaren en Bijouterieën Ons Food&Wine Ons Food&Wine Plus Lunenborg Plus Lunenborg Harlinger Ondernemersvereniging (HOV) Harlinger Ondernemersvereniging (HOV) Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Almamater Almamater Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie IJssalon Min12 IJssalon Min12