CDA Harlingen

CDA Harlingen

Het CDA staat voor een toekomst met zingeving en perspectief. Een sterk netwerk met ervaren bestuurders en betrokken politici!
Lees verder...
HOOP

HOOP

Harlinger Onafhankelijke Ouderen Partij - Voor Harlingen is er niet alleen HOOP, maar ook zekerheid voor een mooie toekomst!
Lees verder...
Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Een gezellig avondje uit!

Een gezellig avondje uit!

Koffie, Lunch, Borrel & Diner! Met de kinderen of met een groep, bij Eetcafé De Lachende Koe in Harlingen kan dat.
Lees verder...
Spaar ze alle 24!

Spaar ze alle 24!

Bij PLUS LUNENBORG spaar je nu voor 24 verschillende Mario Kart Koins. Alle favoriete karakters zijn te verzamelen: Mario, Princess Peach, Luigi en nog veel meer!
Lees verder...
ChristenUnie Harlingen

ChristenUnie Harlingen

'Zet je in voor de bloei van de stad waarin je woont, want de bloei van de stad is ook jullie bloei'
Lees verder...
Harlinger Belang

Harlinger Belang

Stem 21 maart lokaal, sociaal en vertrouwd: stem op Harlinger Belang!
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
PvdA Harlingen

PvdA Harlingen

Samen voor een sterke & sociale gemeente. Stem 21 maart PvdA Harlingen!
Lees verder...
VVD Harlingen

VVD Harlingen

Verantwoord, voortvarend, doelgericht. NU is de tijd voor VVD Harlingen!
Lees verder...
Westcord Hotels

Westcord Hotels

Wil jij werken bij een van de WestCord Hotels op Vlieland, Terschelling of Ameland? Bekijk de vacatures en solliciteer direct!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...
Alinex

Alinex

Regionaal uitzendbureau met verantwoordelijkheidsgevoel. Alinex is de regionale leverancier van flexibel personeel en 24/6 bereikbaar.
Lees verder...

Succesvolle Vlootdag voor skûtsje De Eenvoud

11-04-2017

HARLINGEN - Skûtsje De Eenvoud nam dit jaar deel aan de Vlootdag in Harlingen.

Door Bas Kornmann

 

Het skûtsje mocht natuurlijk niet ontbreken bij dit jaarlijkse nautisch hoogtepunt. Omdat het skûtsje geen VBZH-lid is, kozen wij ervoor ons met een kraam op de kade te presenteren.

 

Spijkerslaan

Om de drempel te verlagen om in contact te komen, kozen wij voor het spelletje spijkerslaan. Wie ramt met de minste slagen een nagel van 15 cm in een blok hout? Elk uur kon een middag zeilen voor twee personen met De Eenvoud gewonnen worden. Dit leverde hilarische en fanatieke situaties op, wat bijdroeg aan de gezelligheid. Cor Gonggrayp, Lubbert Schuil, Ronald Visser, Ronald Deelstra, Geert Plantenga en Rene Hellingwerf (topscore) hadden het minste aantal slagen nodig. Zij gingen met de waardebon naar huis. Ook de kleintjes deden fanatiek mee. Voor hen was er altijd prijs, qua inzet deden zij niet onder voor de volwassenen.

 

Lid worden?

Wij wilden uitdragen dat wij mannen en vrouwen zoeken die ons zeilteam willen versterken. Een aantal mensen heeft zich spontaan gemeld, maar er kunnen er nog meer bij. Dus bij deze nog een oproep: zou je van ons team deel willen uitmaken? Dan ben je van harte welkom om eens kennis te maken.

 

Club van 100

Nieuw dit jaar is onze Club van 100, welke natuurlijk gepresenteerd werd op de Vlootdag. Team Eenvoud ziet dat ze het budgettair verliest van de concurrentie. Daarom zoeken we 100 mensen die ons met 100 euro willen steunen. In ruil daarvoor organiseren we een aantal activiteiten in het jaar op en rond het skûtsje.

 

Fantastische dag

De sfeer en het weer waren fantastisch en de reacties van de bezoekers zeker hartverwarmend. Het was voor ons de eerste keer dat we ons op deze manier presenteerden aan het grote publiek en dankzij de enthousiaste reacties zeker niet de laatste keer.

 

 

 

Bedrijfsleven Evenement Sport & Recreatie

Meer nieuws

Joachim de Ruijter nieuwe exposant ms Vlieland

11-04-2017

HARLINGEN - Fotograaf Joachim de Ruijter is de nieuwe exposant op ms Vlieland, de veerboot van en naar Vlieland van Rederij Doeksen.

Kampioenschap voor de meisjes A1 van VVH een feit

11-04-2017

HARLINGEN - Afgelopen zaterdag stond voor de A1 van VVH “de kampioenswedstrijd” op het programma tegen Stanfries IJlst.

Mooie prijzen op bingoavond fc Harlingen

11-04-2017

HARLINGEN - Afgelopen vrijdagavond was een afgeladen kantine van fc Harlingen het decor van het traditionele bingospel.

Reacties

Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Vogelaar Audio Vogelaar Audio De Lichtboei De Lichtboei Hubo-Faber Hubo-Faber Copini Opticiëns Copini Opticiëns Harry Greve LOUNGE Harry Greve LOUNGE HoMMM!nga's Fijne Winkeltje HoMMM!nga's Fijne Winkeltje VVV Harlingen VVV Harlingen Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Brasserie de Jasmijn Brasserie de Jasmijn Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Anna Casparii Hotel Café Restaurant Anna Casparii Hotel Café Restaurant Zensa Moda Zensa Moda Albert Heijn Harlingen Albert Heijn Harlingen Harlinger Poffertjeskraam Harlinger Poffertjeskraam Karsten Wonen Karsten Wonen Strandpaviljoen 't Zilt Strandpaviljoen 't Zilt BENG Evenementen BENG Evenementen Ons Food&Wine Ons Food&Wine Eetcafé Nooitgedagt Eetcafé Nooitgedagt Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Dio Jurien Dio Jurien Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Visie Events Visie Events Haarmode Cats Haarmode Cats Wereldwinkel Harlingen Wereldwinkel Harlingen Faber Lederwaren en Bijouterieën Faber Lederwaren en Bijouterieën IJssalon Min12 IJssalon Min12 Plus Lunenborg Plus Lunenborg Hema Harlingen Hema Harlingen Eetcafé De Lachende Koe Eetcafé De Lachende Koe Fotografie Dorus Fotografie Dorus Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Almamater Almamater
Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Wereldwinkel Harlingen Wereldwinkel Harlingen Eetcafé Nooitgedagt Eetcafé Nooitgedagt Dio Jurien Dio Jurien BENG Evenementen BENG Evenementen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Vogelaar Audio Vogelaar Audio Faber Lederwaren en Bijouterieën Faber Lederwaren en Bijouterieën Zensa Moda Zensa Moda Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Haarmode Cats Haarmode Cats