Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Visser ATR

Visser ATR

U wilt toch ook de beste prijs voor uw oud ijzer en metalen? Bekijk onze prijzen!
Lees verder...
Een gezellig avondje uit!

Een gezellig avondje uit!

Koffie, Lunch, Borrel & Diner! Met de kinderen of met een groep, bij Eetcafé De Lachende Koe in Harlingen kan dat.
Lees verder...
Spaar sneller met de PLUS app

Spaar sneller met de PLUS app

Als je er nu gebruik van maakt ontvang je 10 extra zegels. Dat tikt aan!
Lees verder...
Alinex

Alinex

Regionaal uitzendbureau met verantwoordelijkheidsgevoel. Alinex is de regionale leverancier van flexibel personeel en 24/6 bereikbaar.
Lees verder...
Grijmans advocaten

Grijmans advocaten

Scheiden vanaf € 130,= all inn vraag naar de mogelijkheden. Locaties in Harlingen en Bolsward. Gratis inloopspreekuur!
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Herbouw Willem Barentsz

Herbouw Willem Barentsz

Vanaf 10 november wegens winterstop gesloten. Groepen kunnen op verzoek een rondleiding boeken. Rond 1 april 2018 gaan we weer open.
Lees verder...
Dé Harlinger UITagenda!

Dé Harlinger UITagenda!

Plaats zelf je activiteiten op dé Harlinger UITagenda! Heb je nog geen account? Registreren is makkelijk en supersnel!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de verschillende producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...
Westcord Hotels

Westcord Hotels

Wil jij werken bij een van de WestCord Hotels op Vlieland, Terschelling of Ameland? Bekijk de actuele vacatures bij WestCord Hotels op de Wadden. Solliciteer direct!
Lees verder...

Succesvolle Vlootdag voor skûtsje De Eenvoud

11-04-2017

HARLINGEN - Skûtsje De Eenvoud nam dit jaar deel aan de Vlootdag in Harlingen.

Door Bas Kornmann

 

Het skûtsje mocht natuurlijk niet ontbreken bij dit jaarlijkse nautisch hoogtepunt. Omdat het skûtsje geen VBZH-lid is, kozen wij ervoor ons met een kraam op de kade te presenteren.

 

Spijkerslaan

Om de drempel te verlagen om in contact te komen, kozen wij voor het spelletje spijkerslaan. Wie ramt met de minste slagen een nagel van 15 cm in een blok hout? Elk uur kon een middag zeilen voor twee personen met De Eenvoud gewonnen worden. Dit leverde hilarische en fanatieke situaties op, wat bijdroeg aan de gezelligheid. Cor Gonggrayp, Lubbert Schuil, Ronald Visser, Ronald Deelstra, Geert Plantenga en Rene Hellingwerf (topscore) hadden het minste aantal slagen nodig. Zij gingen met de waardebon naar huis. Ook de kleintjes deden fanatiek mee. Voor hen was er altijd prijs, qua inzet deden zij niet onder voor de volwassenen.

 

Lid worden?

Wij wilden uitdragen dat wij mannen en vrouwen zoeken die ons zeilteam willen versterken. Een aantal mensen heeft zich spontaan gemeld, maar er kunnen er nog meer bij. Dus bij deze nog een oproep: zou je van ons team deel willen uitmaken? Dan ben je van harte welkom om eens kennis te maken.

 

Club van 100

Nieuw dit jaar is onze Club van 100, welke natuurlijk gepresenteerd werd op de Vlootdag. Team Eenvoud ziet dat ze het budgettair verliest van de concurrentie. Daarom zoeken we 100 mensen die ons met 100 euro willen steunen. In ruil daarvoor organiseren we een aantal activiteiten in het jaar op en rond het skûtsje.

 

Fantastische dag

De sfeer en het weer waren fantastisch en de reacties van de bezoekers zeker hartverwarmend. Het was voor ons de eerste keer dat we ons op deze manier presenteerden aan het grote publiek en dankzij de enthousiaste reacties zeker niet de laatste keer.

 

 

 

Bedrijfsleven Evenement Sport & Recreatie

Meer nieuws

Joachim de Ruijter nieuwe exposant ms Vlieland

11-04-2017

HARLINGEN - Fotograaf Joachim de Ruijter is de nieuwe exposant op ms Vlieland, de veerboot van en naar Vlieland van Rederij Doeksen.

Kampioenschap voor de meisjes A1 van VVH een feit

11-04-2017

HARLINGEN - Afgelopen zaterdag stond voor de A1 van VVH “de kampioenswedstrijd” op het programma tegen Stanfries IJlst.

Mooie prijzen op bingoavond fc Harlingen

11-04-2017

HARLINGEN - Afgelopen vrijdagavond was een afgeladen kantine van fc Harlingen het decor van het traditionele bingospel.

Reacties

Zensa Moda Zensa Moda Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Strandpaviljoen 't Zilt Strandpaviljoen 't Zilt Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Eetcafé Nooitgedagt Eetcafé Nooitgedagt Fotografie Dorus Fotografie Dorus Hubo-Faber Hubo-Faber Dio Jurien Dio Jurien Vogelaar Audio Vogelaar Audio ForHim Menswear ForHim Menswear Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Hema Harlingen Hema Harlingen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Ons Food&Wine Ons Food&Wine Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis BENG Evenementen BENG Evenementen Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Harlinger Poffertjeskraam Harlinger Poffertjeskraam Visie Events Visie Events Plus Lunenborg Plus Lunenborg IJssalon Min12 IJssalon Min12 Faber Lederwaren en Bijouterieën Faber Lederwaren en Bijouterieën VVV Harlingen VVV Harlingen De Lichtboei De Lichtboei Atelier de Groot Atelier de Groot HoMMM!nga's Fijne Winkeltje HoMMM!nga's Fijne Winkeltje Harlinger Ondernemersvereniging (HOV) Harlinger Ondernemersvereniging (HOV) Albert Heijn Harlingen Albert Heijn Harlingen Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Anna Casparii Hotel Café Restaurant Anna Casparii Hotel Café Restaurant Brasserie de Jasmijn Brasserie de Jasmijn Eetcafé De Lachende Koe Eetcafé De Lachende Koe Almamater Almamater Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Wereldwinkel Harlingen Wereldwinkel Harlingen Karsten Wonen Karsten Wonen
Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Copini Opticiëns Copini Opticiëns Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Atelier de Groot Atelier de Groot Hubo-Faber Hubo-Faber Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Almamater Almamater Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Wereldwinkel Harlingen Wereldwinkel Harlingen