U bent hier: Home Nieuws Geslaagden rsg Simon Vestdijk

Geslaagden rsg Simon Vestdijk

HARLINGEN - Geslaagden 1e tijdvak RSG Simon Vestdijk.

Geslaagden rsg Simon Vestdijk

RSG Simon Vestdijk Franeker

 

MAVO: Mennold Fokkema, Dronrijp; Guido Nijkamp, Franeker; Zora Ruyters, Franeker; Angelica Tillemans, Menaldum; Jacco Algra, Menaldum; Symonet Strampel, Tzum

 

Mavo-Sport: Adriaan Siesling, Franeker; Andries Wolbers, Franeker; Stefan Roorda, Tzum

 

MAVO-Zorg: Berber Kemper, Dronrijp; Foske Oenema, Dronrijp; Annelies van den Akker, Franeker

 

Basis Beroeps Sport Dienstverlening en Veiligheid: Manon Siri, Franeker; Soufyan Souicat, Franeker; Willem Heslinga, Franeker; Chris van Dijk, Harlingen; Oskar Peksa, Sexbierum

 

Basis Beroeps Zorg en Welzijn: Nynke Gietema, Dronrijp; Ytzen Smeding, Dronrijp; Angela Venema, Franeker; Kristina Kortak, Franeker; Mirjam Meijer, Franeker; Renate Plas, Franeker; Sylvana de Haan, Franeker; Céline Bergsma, Harlingen

 

Kader Beroeps Sport Dienstverlening en Veiligheid: Danny van der Veen, Dronrijp; Jeffrey Guertin, Franeker; Marco de Groot, Franeker; Tim de Visser, Franeker; Gertjan van Riet, Harlingen; Rick Beverlo, Harlingen; Thom van der Meer, Harlingen; Jacob Smink, Wommels

 

Kader Beroeps Zorg en Welzijn: Arjen Hoitsma, Dronrijp; Hedwig Jorna, Dronrijp; Michelle Volbeda, Franeker; Sandra Heijn, Franeker; Suzanne de Haas, Franeker; Valarie Renooy, Franeker; Femmie Bierma, Menaldum; Paula Munts, Menaldum; Sander de Boer, Menaldum; Ingrid Bussink, Oosterlittens

 

RSG Simon Vestdijk Harlingen

 

Basis Beroeps Handel en Administratie: Joey Vrieswijk, Achlum; Bas Dijkink, Harlingen; Robbin de Groot, Harlingen; Samier Beverlo, Harlingen; Soulaiman Snoussi, Harlingen; Gevorg Dilanjan, Kimswerd

 

Basis Beroeps Bouw-ElectroTechniek: Justin Fopma, Harlingen

 

Basis Beroeps Zorg en Welzijn: Lydia van Emmen, Arum; Carmen Wever, Harlingen; Ellis Bontes, Harlingen; Marjolein Wolff, Harlingen; Mirthe Kooistra, Harlingen; Sarah Annaji, Harlingen; Brenda Volbeda, Midlum; Mandy van der Meulen, Sexbierum; Eline Hallink, Wijnaldum; Kristien Punt, Wijnaldum

 

Kader Beroeps Handel en Administratie: Sebastiaan Adema, Arum; Anthony Bijlsma, Harlingen; Marvin Brandsma, Harlingen; Raymond van der Heide, Harlingen; Richard de Jong, Harlingen; Jelle-anne Panbakker, Midlum; Joel Sanchez Martinussen, Oosterbierum; Ines Faber, Sexbierum

 

Kader Beroeps Bouw-ElectroTechniek: Anton Attema, Harlingen; Kelvin Jaarsma, Harlingen; Marco van Houten, Harlingen; Menno Cornel, Harlingen; Terry Roest, Harlingen

 

Kader Beroeps Zorg en Welzijn: Claudia Ponte, Harlingen; Femke Tijsen, Harlingen; Jaimy Westra, Harlingen; Judith Wieling, Harlingen; Larissa de Rover, Harlingen; Mariska Koks, Harlingen; Melvin Dolleman, Harlingen; Tessa Rutten, Harlingen; Yvonne Jilderts, Harlingen; Wietske Hoitinga, Kimswerd; Kayleigh Kant, Wijnaldum; Lotte van der Plas, Wijnaldum; Rianne de Valk, Wijnaldum

 

MAVO: Lisanne Okkinga, Arum; Amber Tiedema, Franeker; Bouke-jan Dooper, Franeker; Minke Hiemstra, Franeker; Arend Dijkstra, Harlingen; Brenda de Vries, Harlingen; Brenda Schmitz, Harlingen; Britt van der Heide, Harlingen; Cheryl Snippe, Harlingen; Corine Meijer, Harlingen; Daniel Schaaf, Harlingen; Duncan Pol, Harlingen; Elisah Zwaan, Harlingen; Elize Posthumus, Harlingen; Esmée Hoogeveen, Harlingen; Evabeth de Jong, Harlingen; Fiona Ligthart, Harlingen; Geert Schaap, Harlingen; Hannah van der Pol, Harlingen; Henriët Lemstra, Harlingen; Herwin Bontes, Harlingen; Hester Arends, Harlingen; Iemkje Hoek, Harlingen; Iwona van der Molen, Harlingen; Janna Vakondios, Harlingen; Jan-pieter Frik, Harlingen; Jelly Westra, Harlingen; Jeroen van der Kooij, Harlingen; Jonathan Wolfs, Harlingen; Kelvin Wagenaar, Harlingen; Kevin Hobgen, Harlingen; Liam Noorloos, Harlingen; Liza Draaisma, Harlingen; Manouk van der Schuit, Harlingen; Marleen Bergsma, Harlingen; Mayra Cats, Harlingen; Melanie Oevering, Harlingen; Nick Vijver, Harlingen; Noah Sopacua, Harlingen; Peter Posthuma, Harlingen; Thirza Piebenga, Harlingen; Thom Tuinstra, Harlingen; Vince Ypma, Harlingen; Yassine Azzouzi, Harlingen; Marinka Sutman, Kimswerd; Michiel van der Veen, Kimswerd; Mara Hoekstra, Midlum; Maurice Ponte, Midlum; Tamara Sijbesma, Oosterbierum; Sophia Bernson, Pingjum; Achmed Al-Tamimi, Sexbierum; Jelco Metz, Sexbierum; Brain Schouwstra, Tzum; Britt van de Weerthof, Wijnaldum; Michael van den Berg, Wijnaldum; Bart Reijenga, Witmarsum; Mart van der Molen, Witmarsum

 

HAVO: Sabine Kamminga,  Arum; Sierella van Slageren, Arum; Thirza Osinga, Dongjum; Charlotte Kroeger, Franeker; Daniël Scholten, Franeker; Eva Noordmans, Franeker; Harmen Kramer, Franeker; Jort Koopmans, Franeker; Marc Wijbenga, Franeker; Niek Tiemersma, Franeker; Noortje van Brummelen, Franeker; Pernille Verheij, Franeker; Samantha Bollema, Franeker; Sanne Mollema, Franeker; Andréas Regales, Harlingen; Annika IJdema, Harlingen; Beau Ann Johansen, Harlingen; Carolien Kooistra, Harlingen; Esmee Kiewiet, Harlingen; Hannamay Tjalsma, Harlingen; Ids Roukema, Harlingen; Jamie Gonggrijp, Harlingen; Jan Bakker, Harlingen; Harlingen; Jenna  van der Pol, Harlingen; Jorik Erents, Harlingen; Leanne Helfferich, Harlingen; Lee-Roy Purvis, Harlingen; Leffert Roelevink, Harlingen; Mateusz IJpe, Harlingen; Patrick Amels, Harlingen; Pim Bleichrodt, Harlingen; Sanne Boersma, Harlingen; Selina Wolff, Harlingen; Simon Hooisma, Harlingen; Sjoerd Tekstra, Harlingen; Timothy Repkes, Harlingen; Tjeerd Hutting, Harlingen; Vincent van der Kooi, Harlingen; Xandro Visser, Harlingen; Max van Vliet, Kimswerd; Roseanne Bouma, Kimswerd; Astrid Dijkstra, Midlum; Dennis Stiekema, Midlum; Jordi Tuntelder, Midlum; Sven Dijkstra, Midlum; Sam Ayoub, Minnertsga; Baukje de Jong, Oosterbierum; Marco Jansen, Oosterbierum; Babette van den Berg, Pingjum; Cees van der Schoot, Sexbierum; Karolien Weber, Terschelling Baaiduinen; Marloes Muijskens, Terschelling Hoorn; Anne van Keulen, Terschelling Midsland; Annemiek Spanjer, Terschelling Midsland; Laura Hamstra, Terschelling Midsland; Lobke Rosenberg, Terschelling Midsland; Niels Gross, Terschelling Oosterend; Pien Christiaanse, Terschelling West; Tom Knop, Terschelling West; Elizabeth Hoekstra, Tzum; Ellen Osinga, Tzummarum; Willem Heeringa, Tzummarum; Carina Visser, Vlieland; Cor de Jong, Vlieland; John de Nijs, Vlieland; Sil Oosterbaan, Vlieland; Robin van Bussel, Welsrijp; Folkert van Dijk, Wijnaldum; Ivo Haitsma, Witmarsum

 

Atheneum Jos Barkman, Dronrijp; Adike van der Helm, Franeker; Amerens Jongsma, Franeker; Bram ter Ellen, Franeker; Christine Oppedijk, Franeker; Emily Meagher, Franeker; Iris Riemersma, Franeker; Jorino Luimes, Franeker; Jort Hiemstra, Franeker; Lieke Schoutens, Franeker; Matthijs van Akker, Franeker; Nienke Foppele, Franeker; Renzo Boersma, Franeker; Sanne van Rees, Franeker; Sergej Paardenkooper, Franeker; Anouar Ibn el Kadi, Harlingen; Charlotte Mars, Harlingen; Eric Dijkema, Harlingen; Evelien van der Meer, Harlingen; Femke Jonkmans, Harlingen; Jesse Bruijnzeels, Harlingen; Jessica van der Pol, Harlingen; Joyce Heida, Harlingen; Lennard Bosga, Harlingen; Marc Baauw, Harlingen; Marcel Wouda, Harlingen; Mariska Veenstra, Harlingen; Miryam Schiphof, Harlingen; Mitchell van der Galiën, Harlingen; Moniek Attema, Harlingen; Petra Brunsmann, Harlingen; Quinten Zondervan, Harlingen; Quinten Hempenius, Harlingen; Tanne Ditzel, Harlingen; Lisa Sterk, Kimswerd; Sigrid van der Schaar, Midlum; Hidde Folkertsma, Pingjum; Guyonne van Berge Henegouwen, Sexbierum; Fiona ter Heege, Terschelling Midsland; Ward van der Meiden, Terschelling Midsland; Marit Boekeloo, Terschelling West; Sebastiaan van Leunen, Terschelling West; Johannes Bonnema, Tzummarum; Floris Geertzen, Vlieland; Hester Zijlstra, Wijnaldum; Tirza Wildeboer, Wijnaldum; Houkje Adema, Witmarsum; Tseard Hofstra, Witmarsum

Document acties
gearchiveerd onder: