Peter Kuiper, voor oog en oor

Peter Kuiper, voor oog en oor

Nieuwe bril, contactlenzen of hooroplossing? Bij Peter Kuiper, dé opticien en audicien bent u aan het juiste adres.
Lees verder...
Visser ATR

Visser ATR

U wilt toch ook de beste prijs voor uw oud ijzer en metalen? Bekijk onze prijzen!
Lees verder...
Een gezellig avondje uit!

Een gezellig avondje uit!

Koffie, Lunch, Borrel & Diner! Met de kinderen of met een groep, bij Eetcafé De Lachende Koe in Harlingen kan dat.
Lees verder...
Spaar sneller met de PLUS app

Spaar sneller met de PLUS app

Als je er nu gebruik van maakt ontvang je 10 extra zegels. Dat tikt aan!
Lees verder...
Alinex

Alinex

Regionaal uitzendbureau met verantwoordelijkheidsgevoel. Alinex is de regionale leverancier van flexibel personeel en 24/6 bereikbaar.
Lees verder...
Grijmans advocaten

Grijmans advocaten

Scheiden vanaf € 130,= all inn vraag naar de mogelijkheden. Locaties in Harlingen en Bolsward. Gratis inloopspreekuur!
Lees verder...
C.L. International: Goed op weg

C.L. International: Goed op weg

Het bergingsbedrijf voor Noord-West Friesland, Terschelling en Vlieland.
Lees verder...
Herbouw Willem Barentsz

Herbouw Willem Barentsz

Vanaf 10 november wegens winterstop gesloten. Groepen kunnen op verzoek een rondleiding boeken. Rond 1 april 2018 gaan we weer open.
Lees verder...
Dé Harlinger UITagenda!

Dé Harlinger UITagenda!

Plaats zelf je activiteiten op dé Harlinger UITagenda! Heb je nog geen account? Registreren is makkelijk en supersnel!
Lees verder...
Gemeente Harlingen

Gemeente Harlingen

Hier vindt u alle informatie over de verschillende producten en diensten van de gemeente Harlingen.
Lees verder...
Westcord Hotels

Westcord Hotels

Wil jij werken bij een van de WestCord Hotels op Vlieland, Terschelling of Ameland? Bekijk de actuele vacatures bij WestCord Hotels op de Wadden. Solliciteer direct!
Lees verder...

Fc Harlingen presenteert: fc Harlingen Old Stars – Oud sc Heerenveen

09-06-2017

HARLINGEN - Na maanden voorbereiding is het dan eindelijk zover!

Familieweekend bij fc Harlingen. En we hebben een fantastische opening: Vanavond betreden de mannen van Oud sc Heerenveen de velden van fc Harlingen en nemen zij het op tegen fc Harlingen Old Stars.

 

Het familieweekend is een jaarlijks terugkerend evenement, het seizoen wordt feestelijk afgesloten. Kampioenen of niet, elk seizoen moet afgesloten worden met een goed gevoel.  We proosten vooral op alle vrijwilligers die het hele seizoen voetbal mogelijk maken voor jong en oud.

 

Het is namelijk allemaal niet zo vanzelfsprekend dat een club “gewoon maar” draait. Daar komen behoorlijk wat factoren bij kijken. Denk daarbij aan het besturen van een verenging, ook dit gaat niet zonder slag of stoot, maar we maken echt vorderingen, hoe klein soms ook.  Maar laten we vooral ook het kantinepersoneel niet vergeten, zij zorgen dat onze spelers maar ook de bezoekers goed verzorgd worden. Zonder de sponsorcommissie geen sponsors. En dan ook zeker de (groot) ouders niet te vergeten. Zij, die elke keer de kinderen brengen en halen tijdens wedstrijden en de kinderen steunen langs de zijlijn. Om vervolgens ook nog eens de was te draaien in het weekend met de speler tenues. En wat dacht u van de mensen achter de wedstrijdzaken, materiaal en accommodatie beheer. De technische commissie, die het dan aan het eind van het seizoen extra op hun bordje krijgen vanwege de nieuwe indelingen. De vrijwilligers die ervoor zorgen dat de boxen, kantine en het terrein weer schoon zijn. En dan vooral niet te vergeten de leiders, trainers en coördinatoren die het voetballen elke dag weer mogelijk maken… en zo draait een hele club op allerlei soorten vrijwilligers.

 

Mede door middel van het familieweekend bij fc Harlingen, waarbij de hele familie mee kan doen, kan er terug gekeken worden op het afgelopen seizoen. Wat ging er fout, wat ging er juist goed. Want de goede dingen worden vaak vergeten. Of voor lief genomen.  Er stappen mensen op, er staan (gelukkig) ook weer nieuwe mensen op. Zo gaat dat en dat is ook helemaal niet erg. We zoeken gewoon nog even de gezelligheid bij elkaar op, we hewwe ut er even over en we drinken er één. Gezelligheid en sportiviteit, dát zijn dan ook de kernwoorden voor het komend weekend.

 

Dit zullen we vanavond ook zeker gaan zien. Want ondanks de winnaarsmentaliteit van vele spelers is sportiviteit net zo belangrijk als het winnen zelf. En vanavond zullen de spelers van fc Harlingen Old Stars het op gaan nemen tegen de sportieve mannen van Oud sc Heerenveen:

Gert jan Verbeek, Niklas Tarvajärvi, Nico Kramer, Johan Akkerman, Ernst Jan Bantema, Menno van Dam, Jan de Jonge, Lammert Hoekstra, Peter Pot, Robin Huisman, Maarten de Jong en Gerald Sibon.

 

En de namen van fc Harlingen hoor ik u denken? Die mag u zelf invullen. Of beter, kom vanavond gewoon kijken! De wedstrijd begint om 19.00 uur en is voor iedereen vrij toegankelijk. Koop wel even een programmaboekje want dan steunt u toch een beetje onze club én u kunt nog een prijsje winnen ook.

 

Tot vanavond allemaal!

Evenement Sport & Recreatie

Meer nieuws

RSH live verslag 68e editie Lanenkaatsen

09-06-2017

HARLINGEN - Radio Stad Harlingen doet zaterdag 10 juni live verslag van de loting van de parturen voor het Lanenkaatsen.

Deze week in 'Afslag Harlingen'

09-06-2017

HARLINGEN - Zaterdag 10 juni wordt het RSH programma 'Afslag Harlingen' gepresenteerd door Marius Sterk & Hans Wessels.

Bekendmakingen van de gemeente Harlingen week 23-2017

09-06-2017

HARLINGEN - Iedere week publiceert de gemeente Harlingen de officiële bekendmakingen.

Reacties

Anna Casparii Hotel Café Restaurant Anna Casparii Hotel Café Restaurant Haarmode Cats Haarmode Cats Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Hotel Café Restaurant "Zeezicht" Ons Food&Wine Ons Food&Wine Harlinger Poffertjeskraam Harlinger Poffertjeskraam Salon & Parfumerie Rona Salon & Parfumerie Rona Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen BENG Evenementen BENG Evenementen ForHim Menswear ForHim Menswear Kamsma Schoenen Kamsma Schoenen Joachim de Ruijter Fotografie Joachim de Ruijter Fotografie Jumbo Olaf Hermus Jumbo Olaf Hermus Wereldwinkel Harlingen Wereldwinkel Harlingen Eetcafé Nooitgedagt Eetcafé Nooitgedagt Visie Events Visie Events IJssalon Min12 IJssalon Min12 Peter Kuiper, voor oog en oor Peter Kuiper, voor oog en oor Brasserie de Jasmijn Brasserie de Jasmijn De Lichtboei De Lichtboei Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Almamater Almamater Copini Opticiëns Copini Opticiëns Hubo-Faber Hubo-Faber VVV Harlingen VVV Harlingen Karsten Wonen Karsten Wonen Plus Lunenborg Plus Lunenborg Faber Lederwaren en Bijouterieën Faber Lederwaren en Bijouterieën HoMMM!nga's Fijne Winkeltje HoMMM!nga's Fijne Winkeltje Dio Jurien Dio Jurien Strandpaviljoen 't Zilt Strandpaviljoen 't Zilt Albert Heijn Harlingen Albert Heijn Harlingen Vogelaar Audio Vogelaar Audio Zeilcharter Boreas Zeilcharter Boreas Eetcafé De Lachende Koe Eetcafé De Lachende Koe Zensa Moda Zensa Moda Fotografie Dorus Fotografie Dorus Harlinger Ondernemersvereniging (HOV) Harlinger Ondernemersvereniging (HOV)
Atelier de Groot Atelier de Groot Zwembad Het Derde Haad Zwembad Het Derde Haad Expert Hogerhuis Expert Hogerhuis Faber Lederwaren en Bijouterieën Faber Lederwaren en Bijouterieën Vogelaar Audio Vogelaar Audio Brasserie de Jasmijn Brasserie de Jasmijn Hubo-Faber Hubo-Faber Eetcafé Nooitgedagt Eetcafé Nooitgedagt Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Harry Greve Gitaar- en Basgitaarlessen Copini Opticiëns Copini Opticiëns Dio Jurien Dio Jurien IJssalon Min12 IJssalon Min12