Trommels, xylofoons en marimba’s staan klaar om op geslagen te worden en vlaggen om mee te gooien. Probeer het de komende tijd eens uit! Neem een kijkje op onze website of op onze facebookpagina en bekijk de diverse groepen, mogelijkheden en de contactadressen. De eerste vier weken kun je gratis meedoen.
Van jong tot oud kun je bij Hosanna terecht. Kinderen uit de groepen drie tot en met vijf kunnen meedoen aan AMV-plus. Dan krijg je van alles wat; muziek op diverse instrumenten en danslessen. Aanstaande maandag begint de eerste les, een kennismakingsles, vanaf 17.15 uur. Nieuwsgierig naar AMV-plus? Kom dan langs.
Op maandagmiddag zijn ook de danslessen voor de jongste groep en deze beginnen om 16.00 uur en duren tot 17.00 uur. Daarna zijn de oudere groepen aan de beurt. De muzieklessen op melodie en trommel voor de jeugd zijn iedere dinsdag vanaf 16.45 uur. De ouderen beginnen om 19.30 uur en vanaf 20.45 is een groep op een meer ‘recreatieve’ wijze bezig muziek te maken op diverse instrumenten. Bij al deze lessen mag je gerust een kijkje nemen en desnoods even meedoen om te proeven aan misschien wel je nieuwe uitdaging.
Alle lessen worden gegeven in het muziekgebouw van Hosanna aan de Hermesweg 13C.